preloader

Odetchnij lasem by 'Patoki. Dom i las' | spotkanie 11 czerwca 2023

Mindfulness to praktyka polegająca na ćwiczeniu umysłu w celu zachowania dobrego zdrowia, zwiększenia energii życiowej, oraz oczyszczaniu umysłu. Jest to doskonały sposób na redukcję stresu i wyciszenie. Według definicji mindfulness to świadome skierowanie swojej uwagi na to, czego doznaje się w danej chwili. Bądź tu i teraz. 

 

W trakcie spotkania Odetchnij lasem by 'Patoki. Dom i las.' zabierzemy Cię w podróż wgłąb siebie, swojego ciała i duszy. W otoczeniu lasów Puszczy Bolimowskiej, na terenie i w najbliższym otoczeniu leśnej chaty w Patokach weźmiesz udział w wyjątkowych zajęciach, warsztatach i rytuałach przygotowanych w taki sposób, aby efekt "odetchnij lasem" pozostał w Tobie przez wiele kolejnych dni. 

 

 

W programie: 

 

zajęcia jogi kundalini z elementami dźwiękoterapii, warsztaty botaniczne oraz sesja kąpieli leśnych według japońskiej filozofii shinrin-yoku.  


 

Zajęcia poprowadzą:

 

Kasia Olszewska (Sangat)

Nauczycielka Jogi Kundalini certyfikowana przez Kundalini
Research Institute.

 

Adam Markuszewski (Leśne spacery.pl)

Twórca koncepcji Leśnych Spacerów Rozwojowych nawiązujących do japońskich leśnych kąpieli. 

Członek zarządu Polskiego Towarzystwa Kąpieli Leśnych

 

 

Aleksandra Skowron-Pałka - (NaLi Natural) 

Technolożka kosmetyków, absolwentka Politechniki Łódzkiej, 

założycielka rzemieślniczej pracowni naturalnych kosmetyków.

 

 

W trakcie tego całodniowego spotkania stworzonego według autorskiej koncepcji CUD - Ciało Umysł Dusza, będziemy rozpieszczać Wasze zmysły i podążać za nimi w trakcie zajęć oraz w przerwach między nimi. 

 

Wtedy kiedy zechcesz pobujasz się w hamakach pod kołyszącymi się brzozami lub wypijesz kawę wsłuchując się w śpiew ptaków.

 

O zmysł smaku zadba THE CHEF ROBERT ORNOCH, który  specjalnie dla nas przygotuje wyjątkowe wege-menu, w końcu to dzień oczyszczenia umysłu i ciała. W trakcie całego dnia zapewnimy Wam pyszne przekąski, przystawki, a także coś na ciepło i na słodko :) 

 

 

Termin: 11 czerwca 2023

 

Start wydarzenia: 12:00 (przyjazd od godz. 11:45) 

 

Zakończenie: 19:00 - 20:00 

 

 

Dane osobowe

Kod rabatowy Kod rabatowy
UstawRegulamin i warunki

Administratorem danych osobowych jest :
GREEN VALLEY ANGELIKA CHECHŁACZ Milanówek, ul. Ludna 45